Гълъб Донев: Би било добре вотът от машините и на хартия да се отчита отделно


21/02/2023, 13:14

кадър Нова нюз

Би било добре машинният вот и гласуването с хартиена бюлетина да се отчитат отделно, това каза пред медиите служебният премиер Гълъб Донев. По негови думи, това ще покаже най-малкото колко хора избират единия или другия начин на гласуване. Премиерът обаче подчерта, че решението за общото отчитане е на ЦИК и той не вижда проблем в него.

Донев каза също, че процедурата за заснемането на вота, което се изисква вече по закон, ще бъде максимално прозрачна. Той допълни, че тя ще определи средствата, с която ще става този процес. Служебният премиер каза в отговор на въпрос, че има доверие на местните власти да свършат всичко необходимо за нормалното протичане на изборите за ново Народно събрание.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Министър Шишков инспектира отстраняването на аварията на магистралния водопровод във Варна, откри тънък асфалт
Дата: 21/08, 12:06

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 21/08, 12:00

Завърши ремонтът на тръбопровода под дъното на Варненското езеро
Дата: 21/08, 11:58

Специалист: Спасителите имат нужда от по-добри условия и оборудване
Дата: 21/08, 11:55

36-годишен мъж е отровил лешоядите на връх Ботев
Дата: 21/08, 11:501 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия