Украинец уби свой сънародник във Варна


21/02/2023, 15:24

Булфото

48-годишен украински гражданин е задържан за убийството на негов сънародник, съобщиха от Окръжната прокуратура във Варна.

Обвиняемият и жертвата се познавали добре, живеели заедно в служебно жилище, осигурено им от общия им работодател. На 13 февруари двамата употребили алкохол, след което помежду им възникнало спречкване. Жертвата успял да потуши напрежението, но само привидно, тъй като 48-годишният Д.К. го изненадал с удар с нож в областта на корема.

Пострадалият, който бил също украински гражданин, бил настанен в болнично заведение. Там състоянието му се влошило вследствие на получените наранявания по вътрешните органи и няколко дни по-късно мъжът починал.

Обвиняемият е бил задържан за срок до 72 часа. По искане на прокуратурата днес Окръжният съд в морската столица определи спрямо украинеца мярка за неотклонение задържане под стража.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50

Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50

Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47

Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44

Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия