Земетресение с магнитуд 4 по Рихтер бе регистрирано в Таджикистан


04/03/2023, 15:28

Земетресение с магнитуд 4 е станало рано сутринта в източната част на Таджикистан, в Горно-Бадахшанската автономна област, съобщи Юсуфи, прессекретар на Комитета за извънредни ситуации на страната.

„Епицентърът на земетресението, станало в 05.23 местно време, е на 370 километра югоизточно от Душанбе, на 97 километра източно от езерото Сарез. Магнитудът на земетресението е 4“, уточнява Юсуфи.

Според нея магнитудът на труса в Мургаб е бил 3, в административния център на GBAO - Хорог - 2. „Няма жертви или разрушения“, допълва тя.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гюров предаде властта на Румен Радев, завеща му и специална папка
Дата: 08/05, 12:15

Фалшиви съобщения за глоби от КАТ крадат пари и лични данни
Дата: 08/05, 12:041 Коментар

Повече от месец е спряно извозването на боклука на "Ален Мак" във Варна заради ВиК изкопи за нови строежи
Дата: 08/05, 12:01

Двама пострадаха след масов бой в Габрово
Дата: 08/05, 11:491 Коментар

Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Дата: 08/05, 11:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия