Кадър Нова тв
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа. Това научи NOVA от свои източници.
Припомняме, че в сряда Софийската районна прокуратура се самосезира след оповестена информация в медиите, касаеща видеа, разпространени в сайтове за възрастни, които били заснети в гинекологичен кабинет в столицата. Кадрите са от 2024 година и са направени в кабинета на д-р Иванов.
Камерата е поставена в един от ъглите на кабинета, а пред NOVA гинекологът обясни, че устройството е монтирано с охранителна цел.
Екип на Столичната полиция извърши проверка на място в кабинета, а СРЗИ състави констативен протокол. От Централната етична комисия на Българския лекарски съюз ще сезират и Изпълнителна агенция „Медицински надзор”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
11-годишно дете е в болница след сблъсък на пътя в Айтос
Дата: 02/03, 08:52
Проучване: Българите са обединен от традициите, историята и езика
Дата: 02/03, 08:391 Коментар
"Франс прес": Силни експлозии са чути днес в Дубай, Доха и Манама
Дата: 02/03, 08:331 Коментар
Сефарадската синагога във Варна, построена през 1890 г., тъне в разруха
Дата: 02/03, 08:291 Коментар