Редактор: Виолета Николаева
И руската и американската страна ще се опитат да дедраматизират последиците от този инцидент, защото всяка по-остра реакция само би усложнила отношенията не само между двете държави, а и поначало в региона, заяви дипломатът Елена Поптодорова по Нова нюз.
"Няма съмнение, че това е едно умишлено, целенасочено действие и както и да избираме други синоними на провокация, да то е целенасочено извършено срещу големия американски дрон. Големият спор е за нарушение на въздушното пространство.
Русия е избрала еднолично едно забранено за полети пространство. Това веднага отваря голямата тема за регламентиране въобще в района на Черно море, каквато няма. Балтийската зона например е регламентирана. Специално има договореност за избягване на инциденти. Това е спешна задача."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хаос по летищата в Европа заради нови гранични правила и недостиг на гориво
Дата: 09/05, 10:31
Проф. Христова за борбата с кърлежите: Задушаването им с мазнина не помага
Дата: 09/05, 10:19
Радев: Разбира се, че ще оставим Георги Кандев, той доказа своите качества
Дата: 09/05, 10:11
Полицията издирва 71-годишния Антон от Перник
Дата: 09/05, 10:09
Председателят на НСИ: За първи път имаме покачване при абсолютно всички стоки и услуги
Дата: 09/05, 10:00