Дубълът на Черно море с победа в Трета лига

Дата: 19/03, 21:07

Снимка: Chernomorepfc.bg

Дублиращият тим на Черно море записа минимален успех при гостуването си на Волов в Шумен в мач от 20-ия кръг на шампионата в Трета лига – Североизточна зона. „Моряците“ надиграха съперника с 1:0 с попадение на Стефан Димов. Той се разписа в 78-ата минута след асистенция на Марин Петков. Радослав Петров пък удари греда, съобщава официалният сайт на клуба.

Като цяло варненци бяха по-стойностният отбор на терена, който създаде повече положения и заслужено си тръгна от Шумен с трите точки.

Домакините имаха една ситуация през първата част, дошла след груба грешка в отбраната на Черно море.

В следващия кръг „моряците“ приемат Черноломец 1919 Попово. Двубоят е на 26 март, неделя, от 15 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Валентин Касабов, Стефан Димов, Симеон Савов, Жечко Йорданов, Симеон Николов, Николай Трифонов, Марин Петков, Серги Кешкерян, Милен Николов (Денислав Стойчев, Толга Мюрвет, Дейвид Луканов, Радослав Петров, Кристо Яначков, Константин Николов, Мартин Банев, Константин Грахльов).

Разград с богата културна програма през май: Великденски заек на Велики четвъртък, Чакърдъкова в Деня на буквите, а абитуриентите – по червена пътека
Дата: 27/04, 03:10

Григор среща чех в събота
Дата: 27/04, 03:00

Нов проект! Комплекс от 4 къщи в м-ст Траката във Варна
Дата: 27/04, 02:20

За първи път в Европа А1 демонстрира на живо непрекъсваеми 5G и роуминг услуги на границата с Гърция

Атанас Мангъров: В това положение сме, защото новата ваксина срещу коклюш е краткотрайна
Дата: 27/04, 02:00