Ограбено семейство в Бургас иска да се върнат Крумовите закони


20/03/2023, 07:27

Редактор: Александър Дечев

Кадри: "Нова телевизия"

В четвъртък сутринта бургаски апартамент бе ограбен, а след това един от извършителите бе задържан след гонка с полицията.

Собственици на жилището са Али и Фатме. "С кози крак е разбита според мен вратата, с отвертка няма как. Аз бях в чужбина. Обадиха ми се, че трябва да се прибера", започна разказа си мъжът пред "Нова телевизия".

"Долу като дойдох имаше 15 полицаи. Качихме се горе. Едната стая беше ужас - всичко свалено, от гардероба, под матрака, плазмата беше свалена. Ровили са навсякъде. Откраднали са пари, дори диоптрични очила, суджука от фризера взели, лаптопа", сподели Фатме.

"Спряло ги е това, че съседи са чули, обадили са се на полицията. След това като са чули сирените са тръгнали да бягат. Били са приготвили всичко, но в крайна сметка са тръгнали само с парите. Чувал съм, че има хора, които крият парите в хладилника, затова са бръкнали в камерата, не заради каймата. Благодаря на полицията", добави Али.

Извършителите са 49-годишен мъж от харманлийско село, 23-годишна бургазлийка и 59-годишен софиянец, който бе показан на снимки и кадри как е арестуван.

"Още даже не мога да спя, още съм притеснена. Какво наказание искам? Честно, ако искат да казвам, аз искам да ги убият, в голям шок бях аз. Полицаите си знаят работата, но да убият по-добре",  каза жената.

"Аз искам аз да ги накажа, обаче не искам да влизам в подробности. Крумовите закони - ръчички, очички... Айде, да спрем до тук", добави Али.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Костадинов алармира: 3-ма мъже с пръти нападнаха "Безсмъртния полк"
Дата: 09/05, 15:26

Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24

Линията Варна – Батуми се утвърждава като ключов коридор между Европа и Кавказ
Дата: 09/05, 15:13

Германия подготвя забрана на електронните цигари за еднократна употреба
Дата: 09/05, 15:07

На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия