Снимка: Петел, архив
Жители на село Калчево излязоха на протест заради блъснат пешеходец. Поредният инцидент е от вчера. Шофьорът на товарен бус губи управлението и блъска три коли. Пострадал е 54-годишен мъж, който е с фрактури. За щастие пътувалите в буса не са ранени.
Инцидентът става на кръстовище на пътя от Ямбол към Средец. Участъкът е изключително натоварен. Движението е ограничено на 30 км/ч. А малко преди това има „легнал полицай”.
Хората протестират, че ограничението не се спазва. А през кръстовището преминават много малки деца. Жителите на село Калчево настояват за още легнали полицаи в района. Преди около 2 години е имало подписка.
„Искането е за допълнителна неравност на пътя или камера, която да заснеме скоростта. Докато това стане, да има контролни органи”, заяви кметът на селото.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09
Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08
Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08
„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02
Дани Петканов претърпя тежък инцидент във фитнеса
Дата: 08/05, 09:59