Снимка Булфото
"Петел" следи какво се случва след трагедията в Казанлък.
Съдът в Стара Загора остави за постоянно в ареста петимата обвиняеми за убийството на 36-годишен мъж по време на масовия бой в Казанлък.
Сред тях са жена и 17-годишен младеж. По случая са назначени над 20 съдебни експертизи. Задържаните твърдят, че са действали при самоотбрана, пише news.bg.
Постановените спрямо тях мерки "постоянно задържане под стража" могат да бъдат обжалвани в тридневен срок.
Припомняме, че 30 души от две ромски фамилии се биха в понеделник в района на кооперативния пазар в Казанлък с брадви, сопи и земеделски сечива. При мелето един човек бе убит, а 11 бяха ранени, 5 от които - с опасност за живота. 19 човека бяха задържани.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 18:40
Ездачи показаха класа на конна база "Виница"
Дата: 07/05, 18:35
Шефът на КТ „Подкрепа“: Атанас Пеканов направи батаците с ПВУ в частта „Енергетика“
Дата: 07/05, 18:30
Радан Кънев: Има ясен знак, че Радев няма намерение да демонтира модела "Пеевски"
Дата: 07/05, 18:26
„Аз Вярвам и Помагам“ събра 24 000 кг капачки във Варна
Дата: 07/05, 18:21