Снимка: Булфото
Бившият баскетболен национал на България Тодор Стойков е новият изпълнителен директор на футболния Спартак (Варна). Той бе представен официално пред клуба и администрацията от президента Павлин Николов, съобщава официалният сайт на "соколите".
Стойков бе избран за член на УС на Спартак, където бе и преди три години. След кратка пауза извън ръководството, легендарният баскетболист застава начело на клуба, за да работи за развитието и утвърждаването на Спартак.
Тодор Стойков след като завърши бляскавата си баскетболна кариера пое ръководството в Лукойл Академик, а в последствие застана начело и на Левски Лукойл.
"Безспорно успехите му като играч и ръководител са много, затова му пожелаваме ползотворна работа и успех начело на Спартак Варна!", пишат от клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 19:20
Стилиян Петров: Заедно надеждата никога не угасва. Време е да пренесем тази енергия край морето!
Дата: 06/05, 19:03
Две катастрофи с мотоциклетисти на пътя Девин – Кричим
Дата: 06/05, 18:561 Коментар
Унищожават 3,6 тона месо от кланица в Харманли заради лоша хигиена
Дата: 06/05, 18:48