Редактор: Юлия Георгиева, кадри Нова тв
Днес е първото заседание на новия парламент, избран от народа на 2 април.
На днешното заседание новоизбраните дапутати трябва да се закълнат и да си изберат председател.
Кой обаче посреща новите депутати пред сградата на парламента. Освен засиленото полицейско присъствие и опънатия червен килим, по който избраниците на народ ще минат, на своя пост е и Фернанда. Бездомното куче, което всеки ден посрещаше депутатите от миналия парламент. Днес Фернанда вече не е бездомна. Има си стопанин и продължава да живее в София. Но днес отново е на своя "пост".
_%20296x%20513.png)
Някои депутати дори в миналия парламент я нарукоха 241-ия депутат. Гълъб Донев тази сутрин като мина покрай нея, се спря, за да я погали, коментира Виктор Николаев в ефира на Нова тв.
_%20303x%20477.png)
Само дано не е лоша поличба това, че Фернанда отново е на поста си, пожела си Николаев.
В момента тя се чувства малко объркана, защото тя от половин година не е идвала пред Народното събрание, коментира стопанинът й Петър.
Ако Фернанда можеше да говори, би казала на депутатите, че ако не са кадърни да работят, по-добре да се откажат. Това би казала, според мен, не знам. Бих добавил, че народа им е гласувал доверие и затова трябва да работят, а не да има нови предсрочни избори и да има някакво развитие в посока правителство, коментира Петър.
Постоянно сме в избори. Само пари харчим за избори, а накрая нищо, посочи той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На дъното до Морска гара - Варна откриха пейки, столове, колело и тротинетки
Дата: 07/05, 12:20
Водач на тротинетка е с опасност за живота след катастрофа в Стара Загора
Дата: 07/05, 12:16
Гюров на последното заседание на кабинета: Министрите не се скриха зад унизителното оправдание "за два месеца толкова"
Дата: 07/05, 12:00
Браншовик: Ще има череши тази година, но се надяваме да има и нормални цени на пазара
Дата: 07/05, 12:00