Булфото
По първоначална версия камионът на "Тракия" е спукал гума.
Тежка катастрофа край Карнобат затвори автомагистрала "Тракия". Инцидентът е станал около 14:20 часа. Тир, пътуващ от София към Бургас преминава през мантителата и блъска две коли, пътуващи в посока София, с които са се придвижвали общо трима души.
Единият от тях е затиснат в купето на една колите, а другите двама души са извадени. Към момента няма информация за състоянието им.
По първоначална информация камионът е спукала гума, откъснал е мантинелата и е преминал в платното за насрещно движение. При пътния инцидент има загинал човек, двама са ранени, предаде Нова тв.

Трафикът се отбива по стария път Карнобат – Айтос – Бургас. Шофьорът на камиона не е пострадал по първоначални данни.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Вучич: Подавам оставка до дни след определянето на датата за парламентарните избори
Дата: 11/07, 01:00
Загина синът на Весела Лечева
Дата: 11/07, 00:43
Семейно меню за три дни с бюджет от 50 евро
Дата: 11/07, 00:30
Саръбоюков записа национален рекорд на открито и е четвърти на турнира от Диамантената лига в Монако
Дата: 11/07, 00:30