Снимка Фейсбук/Silvio Berlusconi
Бившият италиански премиер Силвио Берлускони излезе от интензивно отделение, но остава в миланската болница "Сан Рафаеле", в която се лекува от инфекция на белите дробове, предизвикана от хронична левкемия, предаде Ройтерс.
Източници на Ройтерс потвърдиха тази информация, която бе съобщена от в. "Кориере дела сера" и от други медии.
Говорител на "Сан Рафаеле" отказа коментар, предава БТА.
Берлускони бе приет в миланската болница на 5 април, като хоспитализирането му даде повод за слухове, че животът му може да е в опасност, припомня Ройтерс.
През последните години здравословното състояние на бившия премиер се влоши. През 2016 г. той бе опериран заради проблеми със сърцето. Освен това му бе открит рак на простата, а през 2020 г. на няколко пъти бе приеман в болница след заразяване с ковид.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лятно време на Гергьовден във Варна
Дата: 06/05, 06:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 05:30
Спортът по телевизията в сряда 6 май
Дата: 06/05, 05:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 04:40
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 04:30