Снимка: Булфото
Кметът на Благоевград обяви понеделник - 25 май, за ден на траур във връзка с трагичните обстоятелства, при които загина непълнолетно дете, а друго пострада тежко. Това съобщават от местната общинска администрация във фейсбук страницата си.
Припомняме, че непълнолетно момиче беше открито мъртво пред жилищен блок в ж.к. „Струмско“ в Благоевград малко след полунощ на 24 май, а непълнолетен младеж беше намерен в критично състояние от другата страна на сградата и е транспортиран в болница в София с опасност за живота.
"Всички тържествени мероприятия на територията на общината се отменят. Там, където отмяната е невъзможна, събитията да започват с минута мълчание.
Концертът на площад „Македония” тази вечер от 20:00 ч. също ще започне с минута мълчание", уточняват от Община Благоевград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Млад мъж е с опасност за живота след катастрофа на входа на Свищов
Дата: 26/05, 09:52
Военен експерт: Москва провежда психологическа операция, за да стресне Киев и да повлияе на западните решения
Дата: 26/05, 09:50
Храна за кучета – как да изберете най-доброто за здравето и енергията на вашия любимец
Дата: 26/05, 09:47
Глутатион – мощният антиоксидант за детокс, енергия и клетъчна защита
Дата: 26/05, 09:43