Снимка: Булфото
33-годишен неправоспособен шофьор е задържан в Бургас, след като направил опит да подкупи полицейски служители по време на проверка.
Мъжът бил спрян от служители на Четвърто районно управление в района на бензиностанция на булевард „Тодор Александров“. Униформените установили, че той управлява автомобила си без необходимата правоспособност, предава БНТ.
По данни на полицията, в опит да избегне последващите действия срещу него, водачът оставил в служебния автомобил банкнота от 10 евро и монети на обща стойност 6,73 евро. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано бързо производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Икономисти предупреждават за възможности за заобикаляне на новата данъчна формула за имотите
Дата: 22/06, 08:26
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 08:20
Метереолог: Мълнията удря от земята, не от облаците
Дата: 22/06, 08:15
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:561 Коментар