кадър БНТ
В касите на териториалните поделения на "Дружеството за касови услуги" в столичния квартал Овча купел, в Пловдив, Варна, Бургас и Плевен също ще се извършва обмяна на банкноти и монети от левове в евро, предаде БНТ.
Във Варна повечето от чакащите са избрали съботата, защото е по-спокойно от делничните дни. Много от тях за първи път ще обменят левове в евро, други са тук, за да обменят монети, събирани през годините. Касата на БНБ във Варна ще е отворена до 16 часа.
“Монети, които съм събирал във времето и отново сме принудени на банков терор, буквално. В няколко банки ми поискаха 5-6% комисионна, за да ги сменя, при положение, че в банките нямат монетоброячни машини”, коментира чакащ на опашката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Имунолог: Не пийте противовирусни препарати без бърз тест
Дата: 13/01, 08:51
Пламен Димитров от КНСБ похвали търговските вериги за цените
Дата: 13/01, 08:322 Коментара
Термометрите отчетоха минус 15 градуса в Кнежа тази сутрин
Дата: 13/01, 08:26
Ръст на заболелите от грип в Бургас
Дата: 13/01, 08:22
Рязкото използване на спирачки е най-големият проблем при "черен лед"
Дата: 13/01, 08:18