На семейно морско приключение канят от Военноморския музей във Варна


15/05/2026, 08:10

Снимка: Военноморски музей

В Международния ден на семейството ви напомняме, че във Военноморския музей имате възможност да се впуснете в споделено морско приключение с вашето семейство. В образователната ни програма „Опитен моряк – заедно на борда“ могат да премерят сили децата и възрастните, за да разберат кой най-добре се справя с морските предизвикателства. Това написаха във фейсбук страницата си от културната институция.
 
Участниците ще се запознаят с важни моменти от морската ни история и ще придобият ценни практически умения, като връзване на морски възли и боравене със спасителна екипировка. 

Всеки, който се справи успешно с предизвикателствата, ще заслужи сертификат „Опитен моряк“ като признание за показаната ловкост и усвоени знания, уточняват от музея. 

За нови подвизи у дома семействата ще получат и специално албумче с приложение за упражняване на морските възли.

Програмата може да се проведе с от 4 до 15 души, като всеки участник заплаща по 2 евро към входния билет (независимо от възрастта).

Предварителното записване е на тел.: 052 731 523.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Два района във Варненско ще са без вода следобед
Дата: 15/05, 13:34

ГДБОП пресече канал за контрабанда на цигари от Гърция през България към Румъния
Дата: 15/05, 13:28

Жена от Разлог е изпратила 14 000 евро на мними борсови посредници
Дата: 15/05, 13:20

А1 и MAX Sport предоставят безвъзмездно правата за излъчване на Диамантената лига в Шанхай с участието на Божидар Саръбоюков на bTV
Дата: 15/05, 13:10

Диана Русинова: Аварийната лента не е място за почивка, разходка или тоалетна
Дата: 15/05, 13:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия