Булфото
Местните избори в Пловдив през 2015 година са били фалшифицирани, обяви сензационно в своя профил във Фейсбук адвокат Деница Чингарова, която беше шеф на Общинската избирателна комисия на същия вот.
"Да се знае...Бях принудена със заплаха към децата ми, да фалшифицирам изборите в полза на Иван Тотев, Костадин Димитров и Димитър Колев! Въпросните същества никога не са печелили избори, защото не го заслужават...!!!", написа Чингарова.
"Изборите спечели Славчо Атанасов, а в "Тракия" Костадин Гаров. За съществото Димитър Колев не искам да говоря, защото се беше оакал предварително и трябваше да го защитавам в Административен съд", пише още Чингарова в отговор на въпрос на Ангел Ангелов дали твърдението е сериозно, предаде Фрог.
На вота през 2015 г. кандидатът на ГЕРБ Иван Тотев спечели втория си мандат, след като надделя на балотажа срещу Славчо Атанасов само с 1416 гласа повече.
Кандидатът на ГЕРБ в район „Тракия“ Костадин Димитров също надделя на втори тур срещу кандидата на Патриотичния фронт Костадин Гаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Петков за заглушителя: Дали ДАНС не са оставили Демерджиев да се бори сам с вятърни мелници?
Дата: 26/08, 01:00
Първи смъртен случай след употреба на фентанил в Смолянска област
Дата: 26/08, 00:30
WSJ: Директорът на ЦРУ е предупредил Путин за последствията от нова руска мобилизация и атака срещу НАТО
Дата: 26/08, 00:281 Коментар
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 26/08, 00:10