Снимка: УМБАЛ "Св. Марина"
Във връзка с 65-aта годишнина от основаването на Медицинския университет във Варна ръководството на висшето училище планира поредица от инициативи, които да засилят връзката с общността - с гражданите и гостите на града.
Съвместно с Община Варна университетът ще съдейства за обновяването на някои съществуващи и за изграждането на нови публични детски и фитнес площадки.
Като дар за варненци ще бъде възстановена за ползване и чешмата с минерална вода на границата на УМБАЛ "Света Марина". В момента университетът подготвя необходимата документация за нова регистрация на сондажа, за обновяването му и за гарантирането на качеството на водата, каза за Радио Варна ректорът на МУ-Варна, професор д-р Димитър Райков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Empower by PanzerGlass: Силата на надеждното зареждане и пълната защита
Дата: 03/03, 20:30
Саби, ковани за Априлското въстание, са изложени в Музея на Възраждането във Варна
Дата: 03/03, 20:25
САЩ ще прекъснат всякаква търговия с Испания
Дата: 03/03, 20:151 Коментар
Карбовски пусна снимка на "последния руснак, участник в руско-турската война", който обаче е роден през 1879 г.
Дата: 03/03, 20:071 Коментар
С тържествена заря-проверка в София беше отбелязана 148-ата годишнина от Освобождението на България
Дата: 03/03, 20:001 Коментар