Снимка Булфото, архив
Отмениха провеждането на 27-я Международен панаир на занаятите и изкуствата във Варна. Това съобщиха организаторите от "Булгарика" на страницата си, видя Varna24.bg.
Съобщението бе публикувано вчера:
"Скъпи, приятели,
Политическите борби доведоха до истински хаос в администрацията на Варна. Взето е решение за недопускане на никакви събития в историческата част на Приморски парк, въпреки съгласуването на нашата схема на всички нива в държавата.
Със съжаление ви съобщаваме, че 27-мият Международен панаир на занаятите и изкуствата няма да може да се проведе. Множество културни събития във Варна отпадат заради неспособността на администрацията да се справи с текущите си задължения."
До края на май всички заплатили сума за участие ще получат кредитно известие, на базата на което сумата ще им бъде напълно възстановена.
Международният Панаир на занаятите и изкуствата "Булгарика" бе най-голямото арт изложение в България. За своята 26- годишна история, панаирът се превърна в едно от най-атрактивните и очаквани културни събития за Варна и нейните гости, казват организаторите. Той бе място за изява на ясто за изява на едни от най-добрите автори в областта на изящното и приложно изкуство, художествените занаяти, музиката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10
Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05
Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:03
НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01
“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59