Снимка Булфото, архив
Кандидатът на ГЕРБ-СДС за министър-председател Мария Габриел и председателят на ГЕРБ Бойко Борисов ще се срещнат с ръководствата на БСП, ДПС и ИТН, това съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Кандидатът на ГЕРБ-СДС за министър-председател Мария Габриел и председателят на ГЕРБ Бойко Борисов ще се срещнат с ръководствата на БСП, ДПС и ИТН. В срещите ще участват и заместник-председателят на ГЕРБ Томислав Дончев, председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова и заместник-председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС и председател на СДС Румен Христов. Всички срещи ще се проведат утре, 15.05.2023 г., в зала “Запад" на Народното събрание.
Първо Мария Габриел ще се срещне с БСП в 9,30 ч., следва среща с ДПС от 11,00 ч. и в 12,30 ч. ще разговаря с "Има такъв народ".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В шведско училище сервираха таратор и боб чорба след визита на ученици във Варна
Дата: 05/05, 11:471 Коментар
Кутев: До края на седмицата ще има кабинет
Дата: 05/05, 11:441 Коментар
Възрастна жена изгуби над 18 000 евро, след като се довери на платформа за бързо забогатяване
Дата: 05/05, 11:301 Коментар
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 05/05, 11:30
Задържаха 48-годишен мъж за телефонна измама за над 11 хил. евро
Дата: 05/05, 11:241 Коментар