Тясна се оказа зала Конгресна на Двореца на културата и спорта във Варна за почитателите на Майкъл Флетли.
Над 3500 души гледаха на живо най-великото танцово шоу на всички времена LORD OF THE DANCE.
Най-великото танцово шоу в света – LORD OF THE DANCE пристигна в България за два юбилейни спектакъла посветени на 25-ата годишнина от създаването на оригиналния спектакъл на Майкъл Флетли.
Над 40 великолепни танцьори зарадваха българските фенове на световноизвестната трупа като част от новото си европейско турне.
LORD OF THE DANCE показаха у нас своя чисто нов, невероятен спектакъл – с нови костюми и хореография, с авангардно осветление и специални ефекти.

В шоуто участваха 40 от най-забележителните млади изпълнители в света, режисирани от емблематичния Майкъл Флетли и с нова музика от композитора Жерар Фахи.
Впечатляващ, бляскав и завладяващ той съчета най-доброто от традицията с цялото вълнение на новата музика и танци.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камион се вряза в мантинела на АМ „Тракия“ в посока Бургас
Дата: 10/05, 20:12
Локализираха пожара в склад в София, няма засегнати съседни сгради
Дата: 10/05, 20:00
Пол Мание: Българските пътища ми дадоха криле и се надявам да продължа по същия начин и в Италия
Дата: 10/05, 19:52
Областният управител на Габрово свиква спешна среща заради общественото напрежение в града
Дата: 10/05, 19:441 Коментар
Янкулов за избора на нов ВСС: Ключовото е дали има политическа воля промените да бъдат реални, а не формални
Дата: 10/05, 19:34