Кадър Нова тв
Регионалният министър Иван Шишков категорично заяви по Нова тв, че в случая с комплекса на Баба Алино се касае за измама, която преминава границите на корупционната практика, и настоя настоящият кмет на града Благомир Коцев да предприеме действия за премахването на незаконните къщи.
„Във Варна повиках председателят на местното ВиК. Не му се е разминало. Това, че уволних само шефа на Кадастъра, не означава, че няма да уволним и шефа на ВиК”, каза регионалният министър.
Наличието на канализация в комплекса, обяснена от Кадастъра с наличие на стара водопроводна тръба, е корупция, категоричен е Иван Шишков. „Това минава границите на корупционната практика”, допълни той.
Кметът на Варна трябва да премахне незаконните къщи, а измамените собственици на жилища могат да съдят администрацията, каза още министърът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Външно с позиция по болезнения случай на Ива Михайлова в Северна Македония
Дата: 08/06, 10:35
Веригите намаляват цените за 6 месеца
Дата: 08/06, 10:281 Коментар
Ново земетресение разлюля гръцкия остров Евия
Дата: 08/06, 10:241 Коментар
Храните от малката кошница поевтиняват с 15% за минимум шест месеца
Дата: 08/06, 10:22
Магнезий за бързо реагиране
Дата: 08/06, 10:20