Балабанов за Радостин Василев: Предател!


26/05/2023, 17:29

снимка Булфото

Станислав Балабанов остро разкритикува Радостин Василев. 

"Радостин Василев е предател веднъж - предател за цял живот. Това е проблем на "Продължаваме промяната". Заради такива като Радостин Василев те елиминираха качествени експерти и личности, които вече не са част от тяхната политическа формация", заяви в кулоарите на парламента Станислав Балабанов от "Има такъв народ".
Според Балабанов това, което Кирил Петков говори, е под формата на обикновени лъжи.

"Това е нечистоплътен акт от страна на Радостин Василев, който е използвал за негови собствени цели. Губим време на обществото с поредните глупости, които ще наблюдаваме в публичното пространство", допълни Станислав Балабанов,, предаде днес.бг.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 21/06, 05:20

Спортът по телевизията в неделя 21 юни
Дата: 21/06, 05:00

Хороскоп за неделя: Овен - нови цели; Близнаци - компромиси; Дева - вдъхновение; Козирог - баланс; Риби - романтика
Дата: 21/06, 04:30

На 21 юни 1919 г. Германия потапя над 50 бойни кораба, за да не станат плячка на Великобритания
Дата: 21/06, 04:00

Рожден ден празнува принц Уилям
Дата: 21/06, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия