Снимка Пиксабей
Пътен инцидент с участието на три леки автомобила на първокласния път Валхзее в Кьосен, Тирол, окръг Кицбюел в Австрия, е причинил тежки травми на един човек и леки наранявания на трима, съобщи австрийската новинарска агенция АПА.
Шофиращ 24-годишен българин се е блъснал в мантинелата и е бил изхвърлен в насрещното платно срещу идващата отсреща кола, управлявана от 19-годишен германец. Друг автомобил, с 69-годишен шофьор, се е блъснал в задната част на колата на германския младеж.
В резултат на инцидента българинът е получил тежки наранявания и е бил транспортиран с медицински хеликоптер в болницата в Куфщайн. Трима пътници в колата на 19-годишния германец са получили леки наранявания и са били откарани за преглед в болницата в Санкт Йохан в Тирол.
Четиримата пътници в колата на 69-годишния мъж са останали невредими.
И трите участвали в инцидента автомобила са претърпели значителни щети. Според полицията 24-годишният българин се е движел с вероятно превишена скорост в участък с ограничение от 60 км/ч. Вследствие на това в лек десен завой той е загубил контрол, колата се завъртяла няколко пъти и се е блъснала в мантинелата, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Одобрението за Тръмп остава рекордно ниско заради очакванията за скок в цените на бензина
Дата: 09/06, 08:00
Мощният трус във Филипините отне живота на най-малко 35 души
Дата: 09/06, 07:58
САЩ спряха един от най-добрите съдии за Мондиала
Дата: 09/06, 07:55
Дербито на Варна ще е във втория кръг на „Тича“ (програмата на Черно море и Спартак)
Дата: 09/06, 07:45
НИМХ: Температурите скачат до 32 градуса, но в някои региони се очакват краткотрайни валежи и гръмотевици
Дата: 09/06, 07:24