снимка: МС
Правителството се събира на първо редовно заседание в МС. Предвидено е да бъдат направени кадрови промени, като областните управители ще бъдат освободени, а на тяхно място - назначени нови.
Очаква се да стане ясно и кой от вицепремиерите ще председателства НСТС и кои ще са представителите на държавата в консултативния орган при диалога с бизнес и синдикати. В дневния ред е заложена и точка за освобождаване на заместник-председател на ДАНС.
Кабинетът ще промени устройствения правилник за работата на МС и неговата администрация, за да се отразят актуалната структура на правителството, броят вицепремиери, министри и министерства, предава БНТ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иван Иванов с победа на турнир в Испания
Дата: 14/05, 15:56
Контрера: От години ВМРО алармира за мафията, която действа в гробищата
Дата: 14/05, 15:53
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 14/05, 15:50
КСБ: Инфраструктурата трябва да настигне инвестициите във Варна, а не инвестициите да спрат
Дата: 14/05, 15:50
Депутат от ПБ след приетите промени в Закона за съдебната власт: Индулгенциите в съдебната система приключиха
Дата: 14/05, 15:49