Спипаха варненец, седнал по обяд зад волана надрусан и с 1,28 промила алкохол


Дата: 15/01, 09:19

снимка: МВР

С 1,28 промила алкохол в издишания въздух и употреба на наркотични вещества,  се оказал варненец на 51 години, който управлявал лек автомобил, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.

Вчера, по обяд, полицаите от Четвърто РУ направили инспекцията в село Звездица и отвели водача в болнична лаборатория за химичен анализ. Нарушителят е задържан  за срок до 24 часа и срещу него е образувано досъдебно производство.

Друг жител на Белослав също попаднал в полицейския арест. Отново вчера, мъжът, който управлявал кола на приятел, бил проверен за употреба на наркотични вещества и техническото средство отчело наличие на метамфетамин и амфетамин.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



САЩ удължиха лиценза за продажба на чуждестранните активи на "Лукойл"
Дата: 15/01, 12:42

5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 15/01, 12:40

Олена Коцева: Вярвам в добрината на българите и че ще помогнат на украинците
Дата: 15/01, 12:38

Лидл България в топ 3 на работодателите в страната
Дата: 15/01, 12:30

"Информационно обслужване": Не са предприемани действия по покупка на каквато и да е техника за гласуване
Дата: 15/01, 12:231 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия