Снимка МВР
Съдът реши да остави в ареста втория обвиняем за тройното убийство в Угърчин. Апелативният съд във Велико Търново определи най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ преди малко.
Съставът на Темида определи спрямо доказателствата, че мъжът е извършил престъпленията, за които са му повдигнати обвинения от прокуратурата. Законът предвижда наказание лишаване от свобода от 15 до 20 години, доживотен затвор или доживотен затвор без замяна. В този смисъл е налице хипотезата , че обвиняемият може да се укрие или да извърши престъпление, пише nova.bg.
Определението на Апелативен съд – Велико Търново е окончателно и не подлежи на обжалване.
Постоянен арест за обвиняемия за тройното убийство в Угърчин. Той отрече да е извършил престъпление
Припомняме, че на 10 юли беше повдигнато обвинение на мъжа като втори човек за съпричастност към смъртта на тримата души в Угърчин. На 26 юни Окръжен съд – Ловеч остави в ареста Петър Иванов, първият обвиняем за тежкото престъпление, вследствие на което починаха 18-годишната Даниела Левчева, 16-годишно момиче и 27-годишният Юлиян Левчев. Тримата бяха открити мъртви на 24 юни.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Искат таван на увеличението на държавния дълг по немски образец
Дата: 18/07, 07:38
Две бъбречни заболявания стават част от плащанията на НЗОК
Дата: 18/07, 07:29
Българският черен хайвер със скок в търсенето, има го в най-луксозните обекти по света
Дата: 18/07, 07:22
Ако спечеля, печеля за цял народ… Отбелязваме 189 г. от рождението на Левски
Дата: 18/07, 07:14
Волейболните ни национали записаха 6-та победа в Лигата на нациите
Дата: 18/07, 07:08