Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пострадалият шофьор в катастрофата на пътя Свищов – село Вардим е починал
Дата: 23/06, 11:22
Дара отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Дата: 23/06, 11:20
Кола блъсна мъж с куче в Несебър
Дата: 23/06, 11:20
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 11:20
Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Дата: 23/06, 11:16