Булфото
Два влака се удариха в Старозагорско, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Стара Загора.
По данни на полицията, в 5.20 ч. вчера в РУ-Гълъбово е получен сигнал от 35-годишен мъж за настъпил удар между два влака, превозващи товари. Влаковите композиции били създадени от локомотив и вагони “гондола”, като едната била управлявана от 53-годишен машинист, а другата от 50-годишен машинист. Причинени са материални щети, но инцидентът е бил без пострадали.
Двамата мъже са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. В РУ-Гълъбово е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Падна най-старото дърво в двора на манастир "Рождество Богородично" в Бургас
Дата: 01/02, 23:30
Варненската полиция: Обстановката е динамична и е възможна промяна в състоянието на пътните участъци
Дата: 01/02, 23:20
Община Шумен след снега: С приоритет в чистенето са основните улици, пред болницата, пожарната и около автобусните линии
Дата: 01/02, 23:10
И автобус закъса в снега във Варна
Дата: 01/02, 23:001 Коментар
Снегът създава проблеми за шофьорите във Варна тази нощ
Дата: 01/02, 22:501 Коментар