Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Старши комисар Петър Коцин от видинската полиция успокои хората, че няма нищо опасно след ярката светлина, която е забелязана във Видинско снощи около 22 часа.
„Мога да кажа, че не се касае за някакъв инцидент, а за природно явление. Какво точно е то, нека оставим на експертите да кажат. Това, което искам да уточня и да успокоя гражданите е, че на територията на област Видин към момента няма абсолютно никакво напрежение и всичко е спокойно“, заяви Коцин, цитиран от Нова Тв.

„Още снощи бяха насочени всички налични сили на Областна дирекция в областта да търсят пострадали хора, евентуално възникнали пожари и материални щети. Такива не бяха установени, няма и сигнали за такива към момента. Обстановката в област Видин е напълно спокойна, има един единствен плодаден сигнал от село Гомотарци в 21,50 часа и че в близост до стопанска постройка се е чул силен гръм. Това е единствения сигнал, който е подаден, но на много места, почти в цялата област, се е чул този тътен“, допълни Коцин.
„Затова бяха мобилизирани всички налични сили, за да се направи съответния обход на областта и да се види дали има пострадали хора, има ли някаква нужда от наша намеса или на други институции. От колегите в Румъния някъде може би около 23 часа постъпи такава информация, че са касае за природно явление и това е като информация от тях“, каза още Коцин.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Никола Стоянов: Мерките срещу високите цени могат да проработят
Дата: 11/05, 21:03
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 21:00
Новото мнозинство забранява със закон Чолаков и Сарафов да са в бъдещия ВСС
Дата: 11/05, 20:55
Красимир Якимов е назначен за заместник-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
Дата: 11/05, 20:55
Ива Кечева е назначена за заместник-министър на правосъдието
Дата: 11/05, 20:39