Снимка: Фейсбук, Христо Стоичков
Легендата на българския футбол Христо Стоичков не пропусна да поздрави Лионел Меси, който вкара двете исторически попадения за победата на Аржентина над Австрия (2:0) на Световното първенство. Капитанът на аржентинците вече е едноличен голмайстор в историята на Мондиалите с 18 гола.
"Всички спорове са излишни! Най-много мачове, най-много голове на мондиал! Това е Лионел Меси!", написа Стоичков под снимка с Меси, на която и двамата държат най-престижното индивидуално отличие във футбола - "Златната топка".
Легендата на българския футбол Христо Стоичков не пропусна да поздрави Лионел Меси, който вкара двете исторически попадения за победата на Аржентина над Австрия (2:0) на Световното първенство. Капитанът на аржентинците вече е едноличен голмайстор в историята на Мондиалите с 18 гола. "Всички спорове са излишни! Най-много мачове, най-много голове на мондиал! Това е Лионел Меси!", написа Стоичков под снимка с Меси, на която и двамата държат най-престижното индивидуално отличие във футбола - "Златната топка".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 05/07, 07:00
Променлива облачност и до 27 градуса по Черноморието
Дата: 05/07, 06:00
Спортът по телевизията в неделя 5 юли
Дата: 05/07, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - романтика; Близнаци - търпение; Лъв - приятни изненади; Скорпион - проницателност; Риби - чувствителност
Дата: 05/07, 04:30