ФСБ с грандиозно шоу - светлина и мощен звук за концерта си във Варна


25/08/2013, 09:19

Подготовката на забележителния спектакъл, който ФСБ ще представи в Античен театър Пловдив и Летен театър Варна, е в ход. Известни с професионализма и перфекционизма си Румен Бояджиев, Константи Цеков и Иван Лечев събраха младите си колеги за обновяване на програмата "Вълче време", пожънала голям успех през март, тази година в София.

Двучасовият рок спектакъл включва познати, неизпълнявани на живо и хитови парчета с нови аранжименти изискващи високо инструментално майсторство и кондиция. Мотото "Заедно можем", освен актуално послание към публиката обединява и музикантите от три поколения, които изпълняват музиката на ФСБ.

Специално за пловдивчани и варненци в спектакъла е включена музикална изненада, за която ФСБ твърдят, че е подарък за вярната им от години публика в тези градове. Светлина и мощен звук е още едно характерно за "Вълче време" изразно средство със силно въздействие.

Във вълчи времена - твърд саунд! Това ни очаква на 4 септември в Пловдив и на 11 септември във Варна. News.Varna24.bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



НЗОК: Пациентите с автоимунни заболявания получават подкрепа за прегледи, изследвания и терапия
Дата: 23/08, 00:30

Йотова на Петрова нива: С почит към миналото можем да градим общото бъдеще на България
Дата: 23/08, 00:01

„Най-дългата вечеря на плажа“ събра стотици във Варна
Дата: 22/08, 23:51

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 23:50

Ясен Петров се извини на феновете на Спартак за тежкото поражение от Левски
Дата: 22/08, 23:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия