Снимка: Петел, архив
Втори автомобилен ретро събор ще се проведе в Аксаково тази неделя (27 август). Организатори са Община Аксаково, "Нептун Моторспорт" и "Автомото Ретро клуб – Варна".
Събитието ще бъде на местния площад пред общината.
Организаторите споделят, че в него могат да участват класически автомобили и мотоциклети, произведени до 1996 г.
Началото на събирането на автомобилите ще е от 9 ч., а до 9.30 ч. ще тече записване на участници и автомобили при организатора. Само те ще бъдат оценявани от журито.
В 9.30 ч. е официалното откриване на събора. 15 минути по-късно започва огледа и оценяването на записалите се автомобили. В 11.15 ч. е предвидено награждаването на призьорите, а 11.45 ч. е закриването.
Автомобилите, класирали се на първо, второ и трето място ще получат купи и грамоти. С такива ще бъдат наградени и няколко автомобила в категории: автомобил социалистическо производство, немски автомобил, френски автомобил, британски автомобил, италиански автомобил, шведски автомобил, американски автомобил, аонски автомобил, автомобил българско производство, най-стар по години автомобил и най-добър мотоциклет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
При катастрофи в страната през изминалото денонощие са пострадали 25 души
Дата: 14/08, 08:08
„Ние, потребителите“: От 18 до над 80 евро са нужни на турист в Созопол
Дата: 14/08, 08:01
Европейското първенство по волейбол за жени 2026 идва в ефира на MAX Sport и MAX One
Дата: 14/08, 08:00
САЩ преразглеждат ядрената си стратегия
Дата: 14/08, 07:461 Коментар
"Гранична полиция": Преминаването на всички гранични пунктове и преходи се осъществява нормално
Дата: 14/08, 07:36