Съдебни медици: Топлинен удар и алкохол вероятно са погубили учителката в Приморско


29/08/2023, 14:40

Кадър ФБ

Първа медицинска версия за смъртта на учителката в Приморско: 

Топлинен удар в комбинация с употреба на сериозно количество алкохол най-вероятно са причина за смъртта на 33-годишната учителка Адриана от Пазарджик, открита мъртва в Приморско.

Това е предварителното заключение на съдебните медици, които след аутопсията на жената са взели хистологични и кръвни проби. Чрез хистологичните ще трябва да се установи конкретната причина за смъртта, а кръвните ще дадат отговор за наличие на алкохол или наркотици в кръвта на жената, пише 24 часа.

Трупът на учителката е открит на 23 август в собствения ѝ автомобил, паркиран на ул."Лагуна", близо до Северния плаж в Приморско. Колата била заключена, тялото силно разложено, което предполага, че е стояло в колата 3-4 дни преди да бъде открито. Тези августовски дни бяха изключително горещи.

Красивата учителка започва да се издирва след сигнал в полицията от нейната майка. Жената обяснила, че дъщеря ѝ, която тръгнала на почивка в Несебър, не си вдига телефона и е в неизвестност.

Адриана е открита по бански в колата си. Има данни, че същата сутрин е била на плаж, както и че преди да издъхне е изпила не малко количество алкохол.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50

Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20

Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия