Крадци отмъкнаха 10 000 лева от офис на фирма в Перник


18/09/2023, 12:34

Снимка: Pexels

Криминалисти от Първо районно управление в Перник разследват кражба на парична сума в размер на 10 000 лева от офис на частна фирма в града, съобщиха от Областната дирекция на МВР. 

Сигналът е подаден снощи, около 22:00 ч., на телефон 112. Обирът е извършен от неизвестни лица, които проникнали през входната врата на обекта.  

Предприети са оперативно-издирвателни мероприятия и процесуално-следствени действия за установяване на извършителите. 

Припомняме, че през февруари т.г. бе извършен обир в кантора на известен пернишки нотариус. По данни на пострадалия общият размер на отнетите пари е около 350 хил. лева.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30

Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00

Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия