Снимка: Булфото, архив
Локализиран е възникналият пожар в землището на благоевградското село Логодаж, съобщи за БТА директорът на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Благоевград комисар Боян Кондуров.
Той посочи, че пожарът е низов, като към този момент е почти угасен. Огънят е обхванал девет декара от горски фонд, борова гора.
Пожарът е овладян от три екипа на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Благоевград, три екипа от горски служители и с помощ от местното население.
Комисар Кондуров каза още, че огънят е стигнал и до къщи, но към момента няма застрашени или изгорели постройки.
В Благоевградска област е възникнал още един пожар в гориста местност над село Краище, община Белица. Комисар Кондуров съобщи, че и този пожар е локализиран.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Треньорът на ЦСКА: Виковете за оставка за основателни
Дата: 20/07, 21:37
А1 предлага ново решение за наблюдение и сигурност на дома
Дата: 20/07, 21:30
Полицията във Варна за съмнителния пакет: Проверката приключи
Дата: 20/07, 21:26
АЕЖ: Журналистките в България са подлагани на тормоз
Дата: 20/07, 21:23