Спартак (Варна) е новият шампион по плажен футбол


01/09/2013, 13:49

Спартак (Вн) е новият шампион на България по плажен футбол. На суперфинала на държавното първенство, който се игра в Бургас, тимът на играещия треньор Симеон Христов победи с 2:1 съгражданите от Варна Вяра, надежда и любов. Още през първата третина Калоян Димитров-Шукера вкара два гола със задна ножица, а малко преди края на срещата Живко Петров отбеляза от фаул почетното попадение за тима на църквата.

В спора за третото място Спортната асоциация на МВР би Варненските момчета, а в мача за пето и шесто място победата бе за домакините от Мастер-Свети Никола срещу досегашния шампион Одесос.

За най-добър вратар на турнира бе обявен Добромир Господинов от Спартак, а голмайстор е Филип Филипов от Варна ВНЛ.

"Напълно заслужено станахме шампиони. Отборът ни е съставен от играчи, които почти всяка година печелят титлата. Доказахме,  че сме най-добрият отбор на плажа - и с играта, и с резултатите. Сърдечно благодаря на всички, които ни подкрепиха, както и на играчите за това, че се постараха отнвово да станат шампиони. Дано да сме живи и здрави и догодина отново да се състезаваме с екипа на отбора в новото първенство", заяви за Petel.bg треньорът на спартаковци Симеон Христов.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Левски постигна убедителна победа срещу Спартак, варненци с човек по-малко заради червен картон
Дата: 22/08, 23:36

Исторически момент: Робот счупи световния рекорд на Юсейн Болт на 100 метра
Дата: 22/08, 23:19

За първи път откриха преки доказателства за съществуването на живот отпреди 3,5 милиарда години
Дата: 22/08, 23:02

Портних: Водопроводът е сбъркан изначално и ще продължи да се пука и наводнява северните квартали на Варна
Дата: 22/08, 22:41

Христанов: България има нужда от смел президент, а не от човек, воден на ушенце
Дата: 22/08, 22:291 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия