Редактор: Недко Петров
Снимка Фейсбук, Костадин Костадинов
Лидерът на "Възраждане" привлече вниманието върху себе си с това, което каза. Костадин Костадинов разкри какво са направили неговите съмишленици на безпрецедентното заседание на правната комисия, което продължи до малките часове на днешния ден.
В личния си профил във Фейсбук Костадинов написа:
Вижте хората на тази снимка. Това са част от народните представители на Възраждане, които вчера цял ден и цяла нощ се бориха в правната комисия срещу ГЕРБ-БСП-ДПС-ИТН за промените в изборния кодекс. Благодарение на нашата съпротива процесът беше максимално забавен, а полузаспалите представители на управляващите често не знаеха какво точно гласуват. Други представители на опозицията почти нямаше - освен 2 депутати от ППДБ. Меч, Величие и хората на бившия президент от АПС се прибраха рано-рано да почиват и спят.
Снимката е направена в 3 ч. сутринта. Борихме се до последно за правата на свободните българи и днес ще продължим в пленарната зала. Така е било, така и ще бъде - Възраждане не се предава, независимо колко силен и превъзхождащ е врагът. Защото не е срамно да загубиш битка от по-силен и мощен враг. Срамно е да избягаш от битката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
България е на първо място в ЕС по плодовитост
Дата: 21/01, 20:20
Временно е затруднено движението по пътя Банско – Гоце Делчев заради ПТП
Дата: 21/01, 20:14
Румяна Бъчварова: Изборните промени като че ли се правят напук
Дата: 21/01, 20:09
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 21/01, 20:00
Земеделци могат да кандидатстват за спешна финансова помощ заради унищожена реколта
Дата: 21/01, 19:58