Снимка: Митко Василев - фейсбук, Виждам те КАТ-Варна
Кола се обърна близо до сградата на Община Варна. Инцидентът в центъра е станал малко след 15:00 ч. днес.
"Мазда" се е преобърнал на булевард „Осми приморски полк” в отсечката между Община Варна и Червения площад.
Зад волана на колата е била жена, която е пътувала сама. С помощта на граждани тя е извадена от купето, съобщава "Дарик". На мястото на инцидента има екипи на полицията, пожарната и линейка.
Според очевидци жената е бременна в седмия месец, пише "Нова Варна".
На мястото е изпратен разследващ екип, който да установи какви са причините за пътния инцидент, съобщиха от пресцентъра ОДМВР-Варна. На мястото се заформи огромно задръстване.
На метри от катастрофата се оказва кандидатът за кмет на Варна Павел Раличков, който разказа какво се е случило: "Чух страшен гръм. Обърнах се. Колата буквално летеше по таван. Притекох се на помощ, както би направил всеки един нормален човек. Жената вече се опитваше да излезе. Помогнахме ѝ с още едно момче. Слава Богу жената беше добре. Естествено, че беше много уплашена. Каза, че е бременна в седмия месец. Беше в шок, но слава Богу не беше изпаднала в безсъзнание", разказа Раличков пред "Нова Варна".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божидар Божанов: Няма да подкрепим бъдещото правителство
Дата: 06/05, 10:33
Всички видове изтребители в родната ни армия ще бъдат в небето днес за Денят на храбростта
Дата: 06/05, 10:26
Пролетен фестивал ще се проведе днес в Морската градина на Варна
Дата: 06/05, 10:18
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов: За балистична заплаха ще разчитаме на колективна защита
Дата: 06/05, 10:081 Коментар
Президентът Йотова: Най-важната дума днес е "благодаря"
Дата: 06/05, 10:001 Коментар