Колаж Стопкадър Нова Тв, instagram.com/officialmadalinaghenea
"Пропускането на временно забавление заради изграждане на постоянна стабилност не е загуба".
Стори с такова послание написа в профила си в социалните мрежи Магдалина Геня, за която се твърди, че се е разделила с бълтарския тенисист Григор Димитров преди броени дни.
Малко преди мача на Гришо с Карлос Алкарас в Шанхай, се появиха основателни подозрения за раздяла на смятаната за една от най-горещите двойки в последно време, пише "Гол".
Българският тенисист и румънската актриса бяха направили връзката си публична, но спряха да се следват в социалните мрежи и изтриха всички общи снимки.
Вчера румънката сякаш издаде причината за раздялата, когато публикува строи, в което написа: "Пропускането на временно забавление заради изграждане на постоянна стабилност не е загуба".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 12:30
Завършва ремонтът на пътя Варна- Златни пясъци
Дата: 07/05, 12:29
На дъното до Морска гара - Варна откриха пейки, столове, колело и тротинетки
Дата: 07/05, 12:20
Водач на тротинетка е с опасност за живота след катастрофа в Стара Загора
Дата: 07/05, 12:16