снимка: Булфото
На 16 октомври /понеделник/ и на 17 октомври /вторник/, от 23:00 ч. до 24:00 ч. ще бъдат извършвани дейности по актуализация на електронната система за събиране на пътни такси, съобщиха от АПИ, предава БНТ.
Възможни са затруднения при купуването на е-винетки и маршрутни карти. Актуализацията няма да повлияе на автоматичното отчитане чрез бордови устройства и GPS тракери на изминатото разстояние от тежкотоварни автомобили над 3,5 тона.
За избягване на риска от затруднения при покупката, Националното тол управление препоръчва на шофьорите, на които им предстои пътуване, да купят предварително необходимата им е-винетка или маршрутна карта.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 16:30
Турска войска преминава през България на път към Сърбия
Дата: 07/05, 16:25
Рекорден брой участници в Маратон Варна на 17 май
Дата: 07/05, 16:22
Китай осъди на смърт двама бивши военни министри
Дата: 07/05, 16:20