Стопкадър Нова Тв
Недоволни блокираха улиците в съседна на България държава.
Национална стачка в Гърция ще наруши нормалния ритъм на живот в страната днес. Очаква се сериозно затруднение в транспорта, като ще бъдат засегнати влакове, фериботи и част от полетите. Някои магазини също няма да работят.
„Това е дългогодишна традиция в Гърция. Очаква се много сектори да не работят, а в големите градове ще има протести. Това не трябва да тревожи туристите. Хубавото е, че туристическите обекти и ресторантите ще работят, но големите вериги, банки и държавният сектор ще останат затворени”, каза икономистът Плутархос Маридакис в ефира на „Здравей, България”.
Той коментира и цените на горивата в съседната ни държава. По думите му дизелът до вчера се е търгувал на 1,85 евро, а бензинът А-95 достигнал до около 2 евро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В Гърция глобяват фирми за неоправдано повишаване на цени на храни
Дата: 02/05, 18:53
Ангел Джамбазки: Бъдещото управление има шанс за пълен мандат
Дата: 02/05, 18:33
Кметът на Свищов за разлива на опасни препарати: Никой не ме е информирал, не мога да установя връзка с БАБХ
Дата: 02/05, 18:23
Мохамед Халаф: Войната в Иран ще свърши с победата на САЩ и Тръмп
Дата: 02/05, 18:102 Коментара
Адът в Пампорово: Процесът по свличане на земните маси е бил много бърз
Дата: 02/05, 18:04