кадър bTV
редактор Веселин Златков
Състоянието на момичето, което падна от втория етаж на училище в Хасково, се подобрява. Това съобщи директорката на учебното заведение Розалина Петкова по bTV. Тя разказа, че ученичката, която е със счупени ръка и крак след инцидента, не помни нищо от случилото се. Тя е казала същото и пред нея след падането, когато директорката се е обадила на 112.
По време на падането в класната стая е имало други ученици, дежурният учител е минал от там малко преди това, каза Петкова.
Директорката каза също, че за момента не смята да се поставят решетки на прозорците на втория етаж на сградата.
Психолог е започнал работа с учениците, които са станали свидетели на инцидента. Той е първия подобен за училището.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37
Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30
Треньорът на България: Ние никога не се предаваме и сега не се предадохме
Дата: 24/06, 17:22
ЦСКА обяви новата си перла
Дата: 24/06, 17:17
Венци Стефанов: Почернени сме! Две наши деца загинаха на "Тракия", пометени от тир
Дата: 24/06, 17:10