Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв
Не че ми е все едно, но нито един от кандидатите в битката за София не възбужда у мен желание да ги подкрепям или някакви надежди за бъдещето, защото всеки щял да оправя тротоарите. Да се разберат, един да ги оправи тези тротоари, ако това е работата на кмета, но за мен работата на кмета е да надгражда върху тротоарите, нали така.
Това коментира пред Нова тв режисьорът Владимир Люцканов.
Разбира се, че гласувах. Аз вече съм на такива години, че от избори вече ми е бактанясало. Общо взето непрекъснато ходим на избори и избираме по-малкото зло, не знам какво ще стане. Няма нито един от тези кандидати, когато да изслушам и да ме убеди, че тук има интересен човек, интересни идеи, коментира той.
Единият кандидат за София ми змучеше с кухи фрази и заучени изречения. Той не вярвам да гори. Кандидатката пък иска да промени едва ли не социално.икономическата система. Там нямаше нито едно обещание или предложение, което е изпълнимо. Хекимян се включи в последните минути. Как така се става кмет на София без ти никога да си предполагал, че това можеш да го работиш. Защото кметуването е работа, работа, работа. И то хората го покаха, още по-малко хора отидоха да гласуват. То вече сме толкова уморени и омерзени от всичко около нас, че то вече ми става обидно да живея в тази държава, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кметъ на София за тежката катастрофа със загинал: Подобни инциденти напомнят колко важна е дисциплината на пътя
Дата: 12/05, 09:55
Две коли се удариха челно до Владая, мъж е в критично състояние
Дата: 12/05, 09:51
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 09:50
Фериботът в Белослав спира да работи за три дни
Дата: 12/05, 09:42
Арабист: Преговорите между САЩ и Иран навлизат в критична фаза
Дата: 12/05, 09:34