Актьорите от "Приятели" излязоха с общо изявление: Ние бяхме нещо повече от колеги. Ние сме семейство


31/10/2023, 07:32

Кадър Ютуб

"Ние бяхме нещо повече от колеги. Ние сме семейство".

Това са част от думите, с които актьорите от „Приятели” нарушиха мълчанието си след смъртта на Матю Пери.

Те заявиха, че са „напълно съкрушени" от загубата на колегата си, който почина в събота на 54-годишна възраст. В съвместно изявление Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Мат Лебланк, Дейвид Шуимър и Лиза Кудроу заявиха, че за тях това е "неописуема загуба, пише "Нова телевизия"".

Все още няма категорични заключения за причините, довели да смъртта на Матю Пери. В изявлението си, петимата актьори от легендарния сериал споделят още: „Ние бяхме нещо повече от колеги. Ние сме семейство. Има какво да кажем, но точно сега ще отделим малко време, за да скърбим и да се справим с тази неописуема загуба. С течение на времето ще кажем повече, както и когато сме в състояние“, се казва в изявлението.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Букмейкърите дават големи шансове на песента Bangaranga на Дара
Дата: 12/05, 23:07

Само на 29 години почина звезда от НБА
Дата: 12/05, 23:00

Задържаха контрабандно злато за над 110 000 евро на Капитан Андреево
Дата: 12/05, 22:52

Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия