Снимка Пиксабей
Най-малко двама души са убити, а шестима други са ранени при стрелба, станала в понеделник в квартал Мулен в Ница, Южна Франция. Това обяви кмета на Ница Ерик Чоти, предава Xinhua.
Двама души са убити, а трима от ранените са в критично състояние след стрелба на площад Амарилис, написа Чоти в социалната медийна платформа X, видя Фокус.
Според френския новинарски канал BFM TV, кола с двама неидентифицирани нападатели се е движила през квартала, а един от пътниците е произвел няколко изстрела близо до площад Амарилис, след което нападателите са избягали.
Каналът съобщава, че след инцидента са били наложени временни ограничения за влизане и излизане във всички училища в квартала, а районът около мястото на инцидента е бил бързо отцепен. По-късно мерките за сигурност са били отменени.
Според доклада разследването на инцидента продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10
Днес отбелязваме Световния ден на медицинските сестри
Дата: 12/05, 01:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 00:40