Снимка Булфото
Спартак Варна тръгна всичко най-добро за София, където утре излиза срещу Славия. Треньорът на варненския тим няма да може да разчита единствено на наказания Тайлсон и невъзстановения Деян Лозев.
Гьоко Хаджиевски отдаде дължимото на „белите“, но е уверен, че Спартак ще се представи на ниво и може да си тръгне с точки от столицата, както вече го направи два пъти през този сезон срещу ЦСКА и Локомотив.
„Славия запази ядрото на състава си от есента, а и в последния кръг се върна към победите и си върна самочувствието. Най-доброто при тях в средата на терена и предни позиции идва от Иван Минчев и Кристиян Балов, и затова трябва да ограничим шансовете им изява. Съперникът обаче разполага и с други добри изпълнители, на които ще обърнем внимание“, каза за Новспорт Гьоко Хаджиевски.
„Ние очакваме спокойно срещата, тъй като имаме добър отбор, който с мачовете ще става още по-добър. Доволен съм от игровото поведение и влагането на момчетата от началото на пролетния полусезон, и тяхното представяне ме прави оптимист за бъдещето на Спартак“, допълни специалистът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Очевидци: 5 самолета излетяха от София за няколко минути
Дата: 05/03, 20:35
Испания: 1,48 евро за литър бензин, в България - 1,30
Дата: 05/03, 20:32
МОН сезира прокуратурата за обучението на убития край Околчица ученик
Дата: 05/03, 20:26
С над 26 процента поевтинява токът за българския бизнес за утре
Дата: 05/03, 20:20