Пиксабей
Изключително интензивен е трафикът на граничните контролно-пропускателни пунктове с Турция - „Капитан Андреево“ и „Лесово“ на изход за товарни автомобили, съобщава на сайта си Главна дирекция „Гранична полиция“ на МВР. Информацията е към 06:00 часа.
На всички гранични пунктове с Република Северна Македония и Сърбия трафикът е нормален.
На границата с Румъния преминаването през граничните преходи се осъществява нормално. На граничен преход Русе – Гюргево се извършват ремонтни дейности в българския участък от мостовото съоръжение. Движението се регулира.
На границата с Гърция трафикът е нормален на всички гранични преходи. През граничните преходи „Рудозем“, „Златоград", „Маказа" и „Ивайловград" преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. През граничните преходи „Кулата", „Илинден" и „Капитан Петко войвода" преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили, припомнят от „Гранична полиция", предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коя е "новата звезда" Ванина Колева, която командва ГЕРБ
Дата: 28/04, 11:12
Проф. Драганов: Българите трудно могат да намерят по-евтина почивка от тази у нас
Дата: 28/04, 11:031 Коментар
Австралия задължи Мета, Гугъл и Тик ток да плащат такса на медиите или голям данък
Дата: 28/04, 11:03
Тежка катастрофа край Стара Загора взе жертва
Дата: 28/04, 10:59
Дечев: 4-тата гилза е важна! Остава версията, че няма външна намеса нито на Околчица, нито на Петрохан
Дата: 28/04, 10:581 Коментар