Снимка Сайт на Черно море
Младежкият национал от Черно море Николай Златев смята, че единствено от тях ще зависи на кое място ще завършат през пролетния полусезон. „Моряците“ зимуват четвърти, на четири точки от втория, и на две пред петия.
Мисля, че може да звучи пристрастно, но по принцип ни виждам вътре в тройката. Ако трябва обаче да съм честен, и ЦСКА имат място там, това си е мое мнение. ЦСКА под ръководството на Христо Янев като че ли се изстреляха в Космоса. За мен на първо място ще завърши Левски, а Лудогорец ще е втори. Вече за трето място не мога да го наредя, но за мен борбата там ще е между нас, ЦСКА 1948 и ЦСКА. Въпросът е дали ЦСКА 1948 ще спукат гуми или ще продължат в същото темпо да се представят доста добре. ЦСКА също ще продължат с доброто си представяне и вече всичко си зависи от нас, каза Златев.
Ние обаче, както си говорим в съблеканята, ние може да бием всеки един отбор, но зависи как ще започнем мача. В последните години, мисля, че Черно море постави така високо летвата, че доста отбори, да не кажа 99% от отборите, са съобразяват с нас. Смятам обаче, че всеки един мач си зависи от нас, зависи с каква нагласа влезем, дали сме мотивирани и дали сме концентрирани или не във всеки един момент. Както видяхте, Черно море може да бие Левски на Герена, може да бие Лудогорец в Разград, може да бие и всеки ден, допълни Николай.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Общо 350 000 лева гаранция за двамата общински съветници от Варна
Дата: 17/12, 12:191 Коментар
Д-р Катя Паскова: Минералната вода помага при акне и възпаления
Дата: 17/12, 12:18
Белгия замразява депутатските заплати за четири години
Дата: 17/12, 12:02
Българска Груминг Академия разширява обучителната си мрежа с нова по-голяма база във Варна
Дата: 17/12, 12:00